“Sürdürülebilir İş Ödülleri 2024” için başvurular başladı

Tüm sektörlerde sürdürülebilir iş modellerine yönelik çalışmalarıyla örnek teşkil eden kurumlara açık olan ‘Sürdürülebilir İş Ödülleri’, Türkiye’de sürdürülebilirlik dönüşümünü hedefleyen, ortak geleceğimize sahip çıkan birçok yenilikçi projenin ortaya çıkmasına ilham ve yön vermeyi amaçlıyor. 

Türkiye İMSAD tarafından desteklenen; sosyal, ekonomik ve çevresel konularda önemli etkiler yaratan ve ortak geleceğimize sahip çıkan projeleri vurgulayarak, iş dünyası için rol modelleri göstermek amacıyla düzenlenen Sürdürülebilir İş Ödülleri için başvurular 25 Nisan’da başladı. Sürdürülebilirlik Oscar’ları olarak adlandırılan ve bu yıl 11.si düzenlenen “Sürdürülebilir İş Ödülleri” ne toplam 16 kategoride yapılacak başvurular 12 Haziran’a kadar devam edecek. Değişime yön veren, ortak geleceğimize sahip çıkan aday projeler, alanında uzman akademisyenler ve lider isimlerden oluşan seçkin bir jüri tarafından değerlendirilecek.

Sosyal, ekonomik ve çevresel konularda önemli etkiler yaratan başarılı modelleri ve projeleri ödüllendiren platformda, geride kalan 11 yılda 165’in üzerinde proje ödüllendirildi. Büyük Ölçekli firmaların yanı sıra KOBİ, Startup, Belediyeler ve sınırlı kategorilerde sivil toplum kuruluşlarının da katılabildiği ödüllere başvurular için detaylar, https://www.surdurulebilirisodulleri.com/ sitesi aracılığıyla takip edilebiliyor.